Ребрендинг в громадській організації. Як на це зважитись?

До вашої уваги інтерв’ю з головою правління громадської організації ZMINA. Центр прав людини*  Тетяною Печончик.

*Раніше організація називалась «Центр інформації про права людини»

Чому ви вирішили провести ребрендинг?

Нам було уже давно некомфортно із назвою «Центр інформації про права людини». Крім того, що це аж п’ять слів (а абревіатуру ЦІПЛ ми теж не дуже любили), ця назва перестала відображати суть організації.

Ми починали в 2012 році як інформаційний центр, який мав на меті розповідати про ситуацію з правами людини в Україні, роз’яснювати і популяризувати ініціативи правозахисників. Та з часом усвідомили, що просто інформувати людей і покладатися на інших – недостатньо, треба брати відповідальність і втілювати зміни самим.

Так організація зайнялася реформуванням системи реєстрації місця проживання, протидією дискримінації, попередженням тортур і жорстокого поводження, відчиняла двері в’язниць і психлікарень і запускала роботу Національного превентивного механізму в Україні, займалася документуванням репресій в Криму, куди не могли потрапити правозахисні організації, підтримувала правозахисників і громадських активістів, на яких вчинялися напади, і робила багато інших речей, які – як кола по воді – розходилися і приводили до змін: на місцевому рівні, національному і міжнародному.

 

Що означає фірмовий стиль, який ви обрали? Який меседж у нього закладений?

Оновлена стилістика організації – смілива і сучасна. Вона апелює до активних людей – тих, хто хоче знати свої права та відстоювати їх. Хто готовий пливти проти течії та своїм прикладом надихати інших. Тих, хто не мовчить, коли бачить свавілля і несправедливість. З нами по дорозі як сміливим, так і тим, хто хоче побороти свій страх.

Скажу чесно, нам самим довелося долати свій страх перед змінами. Перегорнути сторінку і перекреслити попереднє лого, стиль було непросто (Ніколи не пробачу дизайнерам, що відмовилися від помаранчевого кольору ).

Що дасть оновлення стилю для організації? Які завдання ви ставили дизайнерам в рамках проекту?

У першу чергу ми хочемо підвищити впізнаваність та стати яскравішими в комунікації. Багато партнерів і прихильників, хоч працюють із нами багато років, не завжди могли вимовити довгу назву організації без помилок. Це, звичайно, була не їхня проблема, а наша. Вирішивши її, ми передаємо естафету колегам із Асоціації УМДПЛ – і теж закликаємо їх до зміни 😉

Як довго тривала робота над новою назвою та дизайном?

Останні кілька років ми були у пошуках себе. Найскладніше було обрати нову назву, і поки ми глибоко не переглянули цінності і не переосмислили місію організації, назва «не давалася».

Тепер у нас є місія, яку кожен член команди може сказати, навіть якщо його/її розбудити о третій ночі — Ми БУДУЄМО КРАЇНУ, В ЯКІЙ КОЖЕН МОЖЕ ЗАХИСТИТИ СВОЇ ПРАВА. Це важливо, адже багато правозахисних організацій фокусуються на підтримці жертв, ведуть багато юридичної роботи в судах (що, без сумніву, важливо), але не усувають причини, які спричинюють масові порушення прав людини.

Ми ж працюємо із «ремонтом механізмів» – через дослідження, кампанії, адвокацію, – а також озброюємо знаннями людей і мотивуємо їх на дії. Ідеальна картинка – коли кожен і кожна зможе відстояти свої права в країні, де працює верховенство права. Наш новий бренд і айдентика працюватимуть на цю ціль.

Що зміниться в організації крім назви та дизайну?

Наступний етап – запуск нового сайту. Завершені роботи із веб-дизайну та верстки, і ми з нетерпінням чекаємо, коли можна буде показати своє нове обличчя не тільки в соцмережах. Дещо зміниться і стиль комунікації: ми і далі будемо сповідувати правило «про права людини людською мовою», але робитимемо наші продукти яскравішими, навіть провокативними. Ми хочемо дивувати та надихати своїх прихильників, мотивувати їх стати частиною Зміни.

Зрештою, в новій айдентиці закладена стара універсальна істина, яку висловив Махатма Ганді,  основоположник тактики ненасильницької боротьби, яка вплинула на національні та міжнародні рухи прихильників мирних змін: «Якщо ти хочеш зміни у майбутньому — стань цією зміною зараз».

2019-05-01T10:33:02+00:00