/Про нас
Про нас2019-03-19T13:16:14+00:00
Магістрат Клубу
Магістрат Клубу

Наша місія

Маніфест Клубу Піранья

Ми – клуб піарників — Мерлін Менсон, Йон Гнаар та Шелдон Купер серед НУО. Ми знаємо, що когось це буде бісити. І ми цим надзвичайно задоволені.

Ми – сірі кардинали змін. Публічні блогери і інтроверти зі стратегічним мисленням, творчі і обов’язкові,  надзвичайно відповідальні і злісні порушники дедлайнів. Ми об’єдналися в Клуб Піранья задля високої мети – підтримати один-одного.

Наша місія – самозахист. Адже, чомусь, кожен вважає, що робить нашу роботу краще за нас. Ми витрачаємо роки на відточування текстів, вивчення цільової аудиторії, налагодження зв’язків із медіа та стейкхолдерами та інші нюанси професії. Але будь-хто з офісу (директор, бухгалтер, секретар, помічник асистента додайте своє) вважає, що робив би цю роботу краще. Бо це ж так просто писати так, аби читали, робити заходи, на які приходять, розказати так, щоб цитували і т.п.  Поодинці боротися з таким сприйняттям складно. Тому ми будемо робити це разом. Ми будемо боротися за те, аби професію піарника поважали. Зокрема в громадському секторі.

Наша ініціатива не комерційна (поки що). Але маємо пояснити, чим відрізняємось від інших асоціацій і клубів. Отже, 10 відмінностей.

  1. Ми працюємо з піарниками з НУО і тими, хто знає, що таке НУО
  2. Ми робимо рейтинги в сфері громадських організацій і (Alarm!) Антирейтинги
  3. Ми публічно критикуємо проекти, які здаються нам непрофесійними
  4. Ми критикуємо ідіотські, на нашу думку, вимоги до оформлення комунікаційних матеріалів
  5. Не всі члени клубу готові відкрито скаржитись, проте, анонімні скарги, з відповідними доказами, ми теж приймаємо і будемо публічно про них говорити
  6. Ми будемо робити чорні і білі списки роботодавців, підрядників і т.п.
  7. Ми скандальні і не боїмося мати такий імідж
  8. Ми будемо допомагати піарникам в пошуку роботи і роботодавцям в пошуку піарників
  9. Ми всюди і перш ніж образити піарника згадайте пункт 7
  10. Цей пункт настільки секретний, що його знають тільки члени клубу.

Є питання? Пишіть prclub.piranha@gmail.com