Наші послуги2018-08-29T16:25:34+00:00

КОМУНІКАЦІЙНИЙ АУДИТ

Його слід проводити, аби зрозуміти точку відліку в комунікаціях, де ви знаходитесь зараз, які існують проблеми та перепони для досягнення цілей. Комунікаційний аудит — важлива передумова для розробки ефективної комунікаційної стратегії.
В рамках аудиту буде проведена оцінка та аналіз зовнішніх та внутрішніх комунікацій організації. Після чого експерти допоможуть визначити оптимальні канали спілкування з вашою цільовою аудиторією, як зовнішньою, так і всередині організації.
Етапи проведення комунікаційного аудиту:
  • Медіа-аудит
  • Аудит комунікаційних процесів
  • Оцінка ефективності роботи комунікаційних експертів
Комунікаційний аудит має проводитись мінімум 1 раз на рік.
ЗАМОВИТИ

НАПИСАННЯ ТЕКСТІВ

Людина визначає, чи дочитуватиме вона текст до кінця, за 4 секунди. За цей час ви маєте її зацікавити та переконати, що читати варто.  Ми знаємо як це зробити.
Ми вивчимо потреби вашої цільової аудиторії та напишемо текст таким чином, аби інформація була для них корисною і зручною для читання.
До нас можна звертатися, якщо вам потрібні тексти для сайту, брошур, буклетів, флаєрів, інших інформаційних матеріалів, контент для фейсбуку.
ЗАМОВИТИ

ТРЕНІНГИ

Тренери «Піраньї» — експерти з досвідом роботи в НУО та бізнесі. Ми можемо запропонувати вашій організації підвищити кваліфікацію за наступними темами: брендинг організації, розробка комунікаційної стратегії, робота з медіа, публічний виступ та основи риторики, SMM, копірайтинг.
ЗАМОВИТИ

РОЗРОБКА КОМУНІКАЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ

Експерти піраньї допоможуть вашій організації розробити ефективну комунікаційну стратегію, де ви визначите: комунікаційні цілі, цільову аудиторію, ключові повідомлення, інструменти та канали комунікації.
ЗАМОВИТИ